Генсек ООН отримав листа щодо Сущенка
Загрузка плеера...

Постійне представництво України при Організації Об'єднаних Націй передало генеральному секретарю листа від Міністерства зовнішніх справ країни у справі журналіста Романа Сущенка. Про це повідомив голова Української місії в ООН Володимир Єльченко.

За його словами, у листі висловлюється протест щодо продовження строку позбавлення волі Сущенка на території Російської Федерації. Також у посланні сказано, що "суд вкотре відмовив захисту у зміні запобіжного заходу щодо Романа Сущенка на інший, не пов’язаний із триманням під вартою, що свідчить про тиск на нього та упередженість російських судових органів".

Варто нагадати, що Романа Сущенка 30 вересня 2016 року в Москві затримала Федеральна служба безпеки Російської Федерації і назвала його співробітником української розвідки. У ФСБ стверджують, що Сущенко "цілеспрямовано збирав відомості про діяльність збройних сил і військ національної гвардії Російської Федерації, що становлять державну таємницю".

Стосовно журналіста відкрили кримінальне провадження за статтею "шпигунство". Тоді його арештували до 25 вересня 2017 року. Цього року суд продовжив термін арешту до 30 листопада. 27 листопада адвокат Марк Фейгін повідомив, що "Сущенку "шиють" 20 років, якщо він не визнає вину".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram