Дружина настановила Трампа на президентство
Загрузка плеера...

Відомий американський журнал Vanity Fair опублікував розгорнуту статтю про ставлення Меланії Трамп до своєї ролі першої леді. За твердженнями авторів матеріалу, саме дружина настановила мільярдера на те, аби балотуватися на пост президента. Проте згодом вона не надто вірила в успіх свого чоловіка і була аж ніяк не в захваті від необхідності перебрати на себе обов’язки хазяйки Білого дому.

Журналісти взяли інтерв’ю у колишнього радника Трампа Роджера Стоуна. Політик розповів, як під час наради щодо можливої участі республіканця у виборах 2016 року Меланія заявила Дональду, що він має нарешті зважитися на рішення, а не впусту говорити про це кожні чотири роки. Нібито саме після цього Трамп і висунув свою кандидатуру. Особливої підтримки від дружини він, втім, не дочекався. Меланія вважала, що Дональд програє, а після оголошення результатів волевиявлення довгий час протестувала проти переїзду у Вашингтон.

У Білому домі публікацію Vanity Fair назвали "непристойною вигадкою" та порадили виданню зосередитися на позитивній роботі Меланії у якості турботливої матері та дружини. Речники резиденції глави держави наголошують на тому, що вона пишається своє роллю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram