СБУ заперечила революцію в Україні
Загрузка плеера...

Заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко під час брифінгу публічно заперечив наявність в державі "революційної ситуації". За словами посадовця, будь-які внутрішні потрясіння викликані "виключно діяльністю російських спецслужб". При цьому пан Кононенко визнає накопичення у людей втоми від помилок влади, недовіри до всіх політиків та бажання стабільності.

Цікаво, що заява СБУ прозвучала саме в той час, коли українці згадують початок Революції Гідності. 30 листопада виповниться чотири роки з дня кривавого розгону студентів біля стели на Майдані Незалежності. Ця подія викликала небувалий народний гнів, що втілився у розгортання повномасштабного багатотисячного протесту та спроби штурму Адміністрації Президента.

Схоже, влада усвідомлює: на хвилі болю та ностальгії у річницю огидного злочину режиму Януковича тліюче багаття невдоволення може знову спалахнути. Тому і створює ілюзію спокою: мовляв, нічого не відбувається, Майдану знов не буде. А усіх тих, на кого не діє подібний гіпноз, таврують "агентами Кремля".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram