НАЗК не хоче перевіряти суддю Ємельянова
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції відмовило у проведенні повної перевірки декларацій судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова за 2015-2016 роки.

Про це заявили в одному з українських ЗМІ, посилаючись на відповідь НАЗК.

При цьому в запиті журналісти наголосили, що у декларації не вказано про елітну нерухомість за кордоном, якою володіє екс-дружина судді, однак навіть це ніяк не вплинуло на рішення Нацагентства.

Зазначається, що підставою для відмови стало те, що у відомстві не знайшли фактів, які б могли свідчити про порушення або недостовірність відомостей, оприлюднених у декларації Ємельянова.

Нагадаємо, раніше програма "Схеми" провела розслідування, за результатами якого виявила, що у 2011 році тоді ще дружина Ємельянова придбала віллу на березі Середземного моря в Туреччині й апартаменти у Дубаї.

Більшість іноземного майна дружина придбала до 2014 року, тобто в період, поки вона перебувала в офіційному шлюбі з українським суддею. Журналісти припускають, що розлучення пари було фіктивним, щоб уникнути необхідності декларувати нерухомість. Цю версію Ємельянов не коментує.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram