Нардеп Литвин збагатився на мільйон
Загрузка плеера...

Позафракційний народний депутат України Володимир Литвин у листопаді отримав 1 млн 100 тис. гривень від надання майна в оренду.

Про це стало відомо зі змін, внесених екс-спікером парламенту до електронної декларації на сайті Національного агентства запобігання корупції.

Кошти депутат отримав двома платежами: 9 листопада був задекларований мільйон грн, а наступного дня ще 100 тисяч. В обох випадках джерелом доходу нардеп вказав якогось Ігора Примака. Проте, яке саме майно приносить такий прибуток, не вказано.

У своїй електронній декларації за 2016 рік Литвин вказав, що разом із родиною на правах оренди володіє квартирою і будинком у столиці, двома земельними ділянками під Києвом та нежитловим приміщенням у Конча-Заспі. Окрім цього, політик задекларував низку банківських вкладів та готівки на загальну суму в декілька десятків мільйонів гривень.

Водночас Литвин володіє цінним рухомим майном, зокрема, коштовними швейцарськими годинниками, колекціями книг, ікон, картин та зброї. Також має позашляховик Toyota Land Cruiser, майнові сертифікати підприємств та авторські права.

Нагадаємо, Володимир Литвин двічі обирався головою Верховної Ради України, працював головою Адміністрації президента Кучми й очолює Народну партію України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram