Права на 2 роки – мрія для корупціонерів
Загрузка плеера...

В Україні набуває чинності постанова Кабінету Міністрів, згідно з якою перше посвідчення водія особі видається на термін 2 роки. І лише за умови суворого дотримання правил дорожнього руху громадянин може згодом отримати звичні "довготривалі" права.

Експерти переконані: рішення урядовців відкриває величезний простір для корупції. Ні для кого не є секретом, що навіть у модних "сервісних центрах МВС", які прийшли на зміну дискредитованим МРЕВ, скласти іспит на отримання прав без грошей практично неможливо. Тепер до цього додасться різке зростання обсягів хабарництва під час спілкування водіїв-новачків зі співробітниками поліції.

Справа в тому, що за 2 роки "випробувального терміну" не можна отримувати штрафи більше двох разів – інакше змусять заново складати і теорію, і практику. Зараховується навіть найдрібніше порушення правил – паркування у недозволеному місці чи мінімальне перевищення швидкості. Тож нічого дивного не буде в тому, що водії намагатимуться відкупитися від правоохоронців, аби не потрапити у "чорний список".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram