Уперше жінка представлятиме Британію в ООН
Загрузка плеера...

Уперше за історію Великої Британії постійним представником країни в Організації Об'єднаних Націй призначено жінку – британського дипломата Карен Пірс. Про це повідомили у The Guardian із покликанням на Міністерство зовнішніх справ.

Після призначення Пірс зауважила, що Великобританія, як третій за масштабами "донор" ООН і член Ради Безпеки, продовжить боротьбу із "сьогоднішніми викликами безпеки, стабільності та розвитку".

У профілі дипломата на сайті зовнішньополітичного відомства Британії, на момент написання замітки у ЗМІ, про призначення на нову посаду не було повідомлено. Зараз на сайті зовнішньополітичного відомства Британії Карен Пірс вказується як генеральний директор Бюро з політичних питань, закордонних справ та справ Співдружності.

Варто зазначити, що Пірс працювала в МЗС Британії, дипломатичних представництвах Японії, Сполучених Штатів Америки та Молдови. Протягом останніх кількох років обіймала посаду посла в Афганістані. Також вона працювала заступником постійного представника Великої Британії та представником при міжнародних організаціях в ООН.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram