Нафтогаз недоплатить державі 150 мільярдів
Загрузка плеера...

У "Нафтогазі" заявили, що через заборону на розробку родовищ корпорація не заплатить державі близько 150 млрд грн.

В акціонерній компанії стверджують, що саме таку кількість грошей планували перерахувати до бюджету у якості рентних платежів. У "Нафтогазі" вважають, що заробили б ці кошти, видобуваючи паливо на трьох газоносних площах у Полтавській області. Проте зараз корпорація втратила права на розробку родовищ, а одержання нових ліцензій заблокував суд.

В акціонерній компанії припускають, що влада спеціально чинить їм перепони, аби відібрати газоносні ділянки і передати їх у користування приватним структурам. У "Нафтогазі" заявили, що кілька підприємств вже підготували документи для проведення робіт на родовищах Полтавщини.

За кілька днів до цього у корпорації заявили, що через дії обласних чиновників та посадовців Держгеонадр енергонезалежність може "накритися мідним тазом", адже через відсутність дозвільних документів доведеться скоротити видобуток газу.

Тим часом у Державній службі статистики відзвітували про збільшення обсягів видобутку блакитного палива. Перед цим у Кабміні заявили, що до 2020 року Україна повинна повністю забезпечувати себе енергетичними ресурсами.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram