Губернатор Одещини вніс заставу за праворадикала
Загрузка плеера...

Губернатор Одещини Максим Степанов вніс 600 тисяч застави за активіста Сергія Стерненка, заарештованого після конфлікту з правоохоронцями у Міському саду.

Голова Одеської облдержадміністрації заявив, що таким чином він відреагував на несправедливість. Адже активісту, який кидався на поліцію, суд призначив 600 тисяч застави, а директору табору, на чиїй совісті загублені життя дітей, – тільки 128 тис. грн.

Степанов зауважив, що розуміє мотиви активіста, проте вважає його дії неприпустимими. Саме чисельна присутність поліцейських не дозволила тітушкам зайти на мітинг до Міського мсаду та влаштувати там масову бійку із захисниками Літнього театру.

Значна кількість волонтерів та активістів заступилася за Стерненка, рішення суду жваво обговорювалося у соцмережах. Проте деякі експерти звернули увагу на те, звідки ж у губернатора Одещини стільки грошей на внесення застави. Крім того, такий крок чиновника виглядає як бажання попіаритися й заручитися підтримкою місцевих праворадикалів.

Як відомо, 18 листопада в Одесі під час протестів проти забудови в Міському саду відбулися сутички із правоохоронцями, під час яких розбили голову начальнику одеської поліції Дмитру Головіну. У нападі підозрюють Сергія Стерненка.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram