100 кандидатів у САП не знали законодавства
Загрузка плеера...

На одне місце у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі претендують 33 людини. Такий результат показав перший етап конкурсу на зайняття вакантних посад.

Загалом у САП планують знайти 7 нових прокурорів. Проте бажання працювати під керівництвом Назара Холодницького виявив 231 кандидат. Саме стільки осіб подали свої заявки на участь у конкурсі. Щоправда, ледь не половину претендентів відсіяли вже на першому етапі. Більше сотні осіб завалили тест на знання законодавства. Таким чином у другий тур пройшли 129 кандидатів.

Нагадаємо, минулого місяця у САП поскаржились на те, що Генпрокуратура планує скоротити штат відомства. У Холодницького заявили, що не можуть впоратись із навантаженням без нових працівників.

До того ж 20 листопада ГПУ втратила право розслідувати корупційні провадження. Близько 15 тисячі справ мають перейти до детективів антикорупційного бюро. Відзначимо, процесуальне керівництво у цих розслідуваннях мають здійснювати саме прокурори САП.

Тим часом очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вже повернувся до роботи. П'ять днів тому голова САП опинився у лікарні через проблеми з серцем.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram