В Україні нарахували майже 1,5 мільйона переселенців
Загрузка плеера...

В Україні взяли на облік майже 1,5 мільйона переселенців. Відповідну інформацію було опубліковано на сайті Мінсоцполітики.

Згідно з повідомленням, станом на 27 листопада 2017 року, за інформацією структурних підрозділів соціального захисту населення, взято на облік майже 1 млн 500 тис. переселенців із Донбасу та Криму.

Станом на 27 листопада 2017 року, відповідно до матеріалів відомства, за цей рік отримувачам допомоги виплатили близько 2 млн 580 тис. гривень.

Проте деякі експерти стверджують, що переселенці в Україні практично не отримують соціальні виплати. Більшість із таких людей навіть не може підтвердити свій статус. Вони незахищені й майже не забезпечені всім необхідним для життя.

Головною проблемою переміщених осіб залишається житло. Для того, щоб знайти дах над головою, людям потрібно отримати хоч мінімальну компенсацію за втрачені не з їх вини домівки.

Але влада не підтримує таких людей і не надає можливості переселенцям спокійно адаптуватись і нормально жити.

Нагадаємо, уряд нещодавно схвалив законопроект про можливість ставити на квартирну чергу тільки переселенців з інвалідністю. Проте скільки такі люди мають ще чекати на нове житло невідомо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram