Син нардепа пограбував продуктовий магазин
Загрузка плеера...

У Києві сина народного депутата затримали за пограбування продуктового магазину. ЗМІ повідомили, що 14-річний хлопець увірвався до магазину разом зі своїм напарником. Молодики заховали обличчя під балаклавами. Один з них був озброєний пістолетом. Погрожуючи продавчині зброєю, нападники обчистили касу і втекли.

Одного з грабіжників затримали неподалік від місця злочину, іншого наздогнали біля автостанції на виїзді з міста. ЗМІ з посиланням на правоохоронців поінформували, що один із затриманих грабіжників – син народного депутата. Саме він був озброєний пістолетом. Згодом Ігор Попов, нардеп від "Радикальної партії Олега Ляшка", повідомив, що його 14-річний син здійснив серйозне правопорушення, тому що потрапив у погану компанію. Парламентарій заявив, що приділяв надто мало часу вихованню дитини. Крім того, народний обранець попросив не пов'язувати інцидент з політикою.

Відзначимо, родина нардепа Попова не може похизуватись великими статками. У декларації політика зазначено, що сім'я володіє усього лише двома квартирами, одним автомобілем та колекцією марок. Офіційний дохід парламентарія за минулий рік становить 157 тис. грн. На банківських рахунках нардепа також негусто: усього 50 тисяч доларів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram