НАЗК розкидається приписами
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції продовжує масово розсилати вітчизняним посадовцям приписи, імітуючи таким чином бурхливу діяльність. У понеділок, 27 листопада, прес-служба відомства повідомила про одразу 15 чиновників, яким внаслідок планових або позапланових перевірок було повідомлено про необхідність усунення порушень вимог законодавства.

Серед них – п’ять урядовців: віце-прем’єр Степан Кубів, очільник Мін’юсту Павло Петренко, міністр інфраструктури Володимир Омелян, голова Мінспорту Ігор Жданов та "голос Майдану", міністр культури Євген Нищук. Також попередження отримали головний коп країни Сергій Князєв, виконувач обов’язків голови ДФС Мирослав Продан, керівник Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк та інші представники як центральної, так і місцевої влади.

Зазначимо, що припис є формою надання чиновникам доручень про ліквідацію конфлікту інтересів. Він не обов’язково стосується саме тієї особи, якій його було внесено. Здебільшого мова йде про необхідність проведення керівниками установ службових розслідувань.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram