Мітинг під ВР для лузерів-заколотників закінчиться ганьбою, - expert view
Загрузка плеера...

27 листопада в постійній рубриці "Expert view" від телеканалу NewsNetwork – політичний експерт Тарас Чорновіл, який в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу NewsNetwork розповів про можливі наслідки мітингу під Верховною Радою. На думку експерта, це той випадок, коли кожен наступний день продовження цієї акції грає проти її організаторів і для них це закінчиться великою ганьбою.

Тарас Чорновіл, політичний експерт:

"Мітинг під Верховною Радою був успішний. Мітингарі добилися від депутатів, щоб вони зрушили з мертвої точки одне суспільно важливе питання щодо зняття депутатської недоторканності. Це питання справедливості, оскільки ми маємо бути рівні перед законом. Можливо, там мали бути якісь гарантії, але самі депутаті казали: зніміть з нас депутатську недоторканність, значить треба знімати. У цьому плані мітинг був успішний, хоча дуже сумнівний, тому що на ньому був висунутий вінегрет з абсолютно непоєднуваних питань, деякі з них чисто лобістські, деякі по корупції, інші стосуються виключно правлячого класу, але мітинг відбувся, і він має право навіть на глупість. Те, що відбулося після цього – це вже не мітинг, оскільки з’явились люди, які зайняли територію, захопили проїжджу частину та роблять заяви про те, що вони тут стоять для повалення правлячого режиму.

Нормальною мовою це називається заколотники, які публічно оголосили, що вони планують та пробують здійснити державний переворот, або заколот. Влада та поліція на них не реагує, кияни не приходять, щоб їх підтримати, намети стоять майже пусті та регулярно відбуваються якісь бійки, коли російський громадянин Соболєв б’є ветерана АТОшника, який захищав Україну під донецьким аеропортом. Це є дикі речі, які настільки дискредитують тих, хто там лишився та робить вигляд заколотників, що, на мій погляд, її можна назвати "лузери-заколотники". Це той випадок, коли кожен наступний день продовження цієї акції грає проти її організаторів, але для них це закінчиться великою ганьбою, оскільки доведеться розійтись, вони будуть обурюватись та всіх клясти, але, в кінцевому рахунку, по тих речах, які вони накоїли, поступово, одного за одним посадять у тюрму. Мирний протест має право на існування за будь-яких обставин, а немирний протест – це пряме порушення Конституції, і за це треба сидіти у тюрмі".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram