Україна не здатна лікувати ВІЛ-інфікованих
Загрузка плеера...

Україна залишається регіоном із високим рівнем поширенням вірусу імунодефіциту людини. Станом на початок 2017 року в Україні проживало 238 тисяч людей із ВІЛ різного віку. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я.

Цьогоріч протягом 10 місяців в Україні щодня реєстрували 48 випадків захворювання на імунодефіцит та 24 заражених синдромом набутого імунодефіциту. За цей же час, зафіксовано 8 смертей від СНІДу.

За попередньою інформацією, щороку в Україні отримують підтвердження на інфікування більше 1% осіб. Наразі на обліку стоять більше 55% інфікованих громадян.

У Центрі громадського здоров’я МОЗ повідомили, що із 1987 року від згаданих захворювань загинуло понад 44 тисяч українців.

Відомо, що найвищий рівень заражень ВІЛ-інфекцією зафіксовано на Одещині, Дніпропетровщині, Миколаївщині, Херсонщині, Київщині, Чернігівщині та безпосередньо у Києві.

У нинішніх умовах найгіршим є те, що Україна не має достатньої кількості ліків для своїх пацієнтів. Так, у липні 2017 року Київ отримав першу партію нового препарату шостого покоління для лікування лише 750 пацієнтів. Протягом наступних двох років препарат отримають загалом 1300 пацієнтів із 238 тисяч хворих. Через відсутність ліків щорічно близько третини ВІЛ-позитивних осіб залишаються поза медичним обліком.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram