Владу звинуватили у "викраденні" добровольців
Загрузка плеера...

У неділю, 26 листопада, правоохоронці затримали колишнього командира батальйону "Донбас" Анатолія Виногродського на прізвисько Гал та його товариша, добровольця батальйону ОУН Леоніда Литвиненка.

За версією слідства, затримані побили охоронця ферми й відібрали у нього особисте майно. Збитки господарства нібито склали понад 650 тис. грн.

Зазначається, що правоохоронці виявили у машині одного із екс-добровольців битки та ножі. Затриманим заочно оголосили про підозру і за інформацією деяких джерел повезли до Маріуполя на суд. У мережі вже з’явилося відео із зали суду, де розглядають справу Виногродського.

Водночас коментарів від Президента України, Міністерства внутрішніх справ та СБУ щодо затримань активістів вимагають представники однієї із парламентських фракцій. Вони переконані, що затриманих переслідують, оскільки вони вимагали від держави "не просто слів, а дій щодо захисту державного суверенітету, боротьби проти корупції та будівництва інституційної держави".

Раніше в мережі опублікували нібито інформацію від дружини, яка під час затримання була із чоловіком. За її словами, Виногродського заштовхали в авто і відвезли в невідомому напрямку у супроводі джипа з поліцейською сиреною.

Нагадаємо, 27 червня цього року у Кіровоградській області поліція затримала Виноградського та кілька десятків ветеранів АТО, які, за словами самих бійців, захищали місцевого фермера від рейдерського нападу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram