Поліція відпустила 66 затриманих авторитетів
Загрузка плеера...

У Києві накрили "сходку" кримінальних авторитетів. Столична поліція повідомила про затримання понад 60 осіб. Ці люди, як повідомляють правоохоронці, "намагались впливати на криміногенну ситуацію у Києві та інших регіонах".

Для вирішення своїх питань авторитети влаштували зустріч в одному з ресторанів у Пущі-Водиці, тут зібрались 66 осіб, пов'язаних з кримінальним світом. Учасників "сходки" затримали. У поліції стверджують, що вже встановили особисті дані "гостей". Як виявилось, більшість раніше відбувала покарання у місцях позбавлення волі, проте зараз ніхто з цих людей не перебуває у розшуку.

Операцію проводили працівники карного розшуку разом зі спецпризначеннями. У так званих авторитетів вилучили зброю і направили її на експертизу. У поліції повідомили, що учасники зустрічі мали досить сумнівні дозвільні документи. За фактом незаконного поводження зі зброєю відкрито кримінальне провадження.

Зрештою усіх затриманих відпустили. Після цього очільник поліції Києва Андрій Крищенко заявив, що перевірку взагалі проводили з профілактичною метою, адже часто такі зустрічі закінчуються бійками та стріляниною.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram