Рабінович пишається званням "ворога режиму"
Загрузка плеера...

Народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович прокоментував оприлюднення екс-співробітницею НАЗК Ганною Соломатіною переписки з нібито "куратором" із Адміністрації Президента Олексієм Горащенковим. У чаті співрозмовник пані Соломатіної наголошує на необхідності, цитуємо, "якнайшвидше починати атаку на Юлю та Рабіновича". Вадим Зіновійович має намір домогтися притягнення чиновника до відповідальності.

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя":

меня завтра будет депутатский запрос генеральному прокурору нашей страны, а также в НАБУ, СБУ и другие наши органы – на каком основании некий господин Горащенков из Администрации Президента дискредитирует саму президентскую власть, давая команды кого-то там душить? Хочу вам сказать: команда выполнена. Я получил целый набор документов, где с меня требуют объяснить то-то, то-то. Я объясню. У меня нет с этим проблем".

Народний депутат також вважає, що тавро "ворога режиму" з боку влади свідчить про правильність та ефективність його опозиційної діяльності.

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер політичної партії "За життя" (50:55-51:09)

Я горжусь, что меня определили во враги режима. Я горжусь тем, что вы пишете, что меня надо придавить. Это самая лучшая оценка моей работы. Это значит, что вы боитесь и чувствуете, что моя правда доходит до людей и бьет по вам!

Вадим Рабінович переконаний, що звернення до правоохоронних органів покладе край злочинним намірам пана Горащенкова та доведе, що жоден посадовець, як би йому того не хотілося, не зможе "придушити" демократію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram