Біатлоністи розпочали олімпійський сезон
Загрузка плеера...

Українські вболівальники покладають величезні сподівання на новий біатлонний сезон, кульмінацією якого мають стати Олімпійські Ігри у Пхьончхані. У неділю відбулося офіційне відкриття першого етапу Кубку світу. Вже традиційно змагання за Великий кришталевий глобус розпочинаються у шведському Естерсунді двома змішаними естафетами – класичною та так званим "супермікстом".

Чудову форму продемонструвала Віта Семеренко, яка повернулася до збірної після тривалої перерви. У міксті наша спортсменка добре стріляла і, що важливіше, не втрачала ходом, а навіть навпаки, відігравала час у суперниць. На жаль, у Дмитра Підручного рух дистанцією був далеко не таким впевненим. До останнього українець боровся за топ-трійку, але на фініші був лише шостим. Переможцями стали австрійці, а найбільшу сенсацію створила пара з Казахстану, завоювавши бронзу.

В цілому позитивні емоції від першої гонки були зіпсовані класичною змішаною естафетою. Валя Семеренко, Олена Підгрушна, Сергій Семенов та Артем Прима використали лише шість додаткових патронів, але повністю провалили біг. Програш у 2 хвилини та 14 секунд – жахливий результат, навіть беручи до уваги початок сезону. Будемо сподіватися, що тренери зроблять правильні висновки з 10-го місця. А першими дистанцію подолали норвежці, за яких останній етап біг Еміль Егле Свендсен. Збірна Італії піднялася на другу сходинку п’єдесталу пошани, а замкнули трійку німці.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram