Махніцький: з ГПУ зникли резонансні справи
Загрузка плеера...

З Генеральної прокуратури зникли деякі резонансні справи, пов'язані з оточенням Януковича. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на колишнього виконувача обов'язків генпрокурора Олега Махніцького.

Йдеться про період 2014-2015 років, коли Генеральну прокуратуру очолював Віталій Ярема. За словами Махніцького, у цей час його наступник Ярема розпочав реорганізацію відомства, у ході якої було зупинено роботу слідчих. Справи про резонансні економічні злочини передавали заступникам генпрокурора, а потім, як стверджує Махніцький, ці провадження просто зникали.

Колишній виконувач обов'язків генпрокурора закликав новостворене Держане бюро розслідувань взятись за цю справу і знайти винних у зникненні матеріалів. Махніцький додав, що так само гальмувались розслідування злочинів проти активістів Євромайдану.

Тим часом сам Віталій Ярема вважає, що період його роботи був досить продуктивним. Колишній генпрокурор нагадав, що саме за цей час було оголошено у розшук 22 людини, причетні до злочинів під час Революції гідності.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram