Огляд топ-подій тижня від NewsNetwork: з 20 по 24 листопада
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підготував черговий випуск "Top Tidings Of The Week"! Це огляд топ-подій тижня, які відбувалися у політичному, економічному, культурному житті України та всього світу.

Вашій увазі огляд подій за період з 20 по 24 листопада 2017 року:

ГПУ передає повноваження несформованому ДБР

ГПУ втратила право розслідувати справи проти високопосадовців, суддів та працівників правоохоронних органів. Ці функції перейшли до Державного бюро розслідувань. Відповідна норма Кримінального процесуального кодексу набула чинності 20 листопада.

Вандали знову "забетонували" Вічний вогонь

У Києві зловмисники повторили акт вандалізму у Парку Слави. Правопорушники знову залили Вічний вогонь біля пам’ятника Невідомому Солдату цементною сумішшю. В Інтернеті з’явився ролик, на якому зафіксовано момент вчинення першого злочину 7 листопада.

За вересень українців поменшало на 10 тисяч

За вересень населення України скоротилося на понад 10 тисяч осіб. За офіційною інформацією, з початку року громадян в нашій країні стало менше на 150 тисяч. За 12 місяців "мінус" сягнув 200 тисяч осіб. Загалом за 26 років незалежності в Україні перепис проводили тільки раз – у 2001-му. Знову його планують провести у 2020 році.

Більшість вимог майдану залишаються невиконаними

Головне досягнення на четверту річницю Майдану – євроінтеграційні здобутки. Такі результати щорічного експертного опитування з нагоди початку Революції Гідності представила директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна. Боротьба з корупцією залишається головним запитом суспільства. Натомість вірогідність нового Майдану щороку стає меншою.

З лікарями доведеться підписувати декларації

Прес-служба МОЗу повідомила, що коли у поліклініках розпочнуться прописні кампанії, для отримання допомоги треба буде підписати "Декларацію про вибір лікаря первинної допомоги". Тоді після звернення до лікарів з бюджету почнуть виділяти кошти.

У Києві відзначили День свободи та гідності

У Києві відзначили День свободи та гідності. Державне свято встановлене указом Президента 2014-го року до першої річниці початку Євромайдану. Учасники подій вшанували пам'ять загиблих на Майдані та згадали події 2013-го-2014-го років.

Порошенко підписав закон про судову реформу

Петро Порошенко підписав закон про судову реформу. Такі зміни мають розширити способи юридичного захисту. Судовий процес обіцяють зробити дешевшим.

Корчак виправдовувалася на засіданні комітету

Наталія Корчак заявила, що екс-співробітник відомства Ганна Соломатіна не здала матеріали перевірок НАЗК та незаконно зберігає документи щодо деяких майнових перевірок. Також голова відомства заявила, що колишня підлегла, перебуваючи на посаді, не виконала свої функції та не повідомила керівництву про проблеми у відомстві. На закиди на свою адресу щодо неефективної роботи Корчак поскаржилася на надмірну увагу з боку НАБУ та журналістів.

У вибухах на артскладах у Калинівці знайшли винного

Прокурори назвали винного у вибухах на артилерійських складах у Калинівці. Було встановлено, що офіцер неналежно виконував свої службові обов'язки зі здійснення контролю за станом пропускного режиму. Він дозволив стороннім потрапити на територію частини у день, коли там сталася пожежа. Його оштрафували на 2 тис 465 грн.

НАБУ не відмовляється від боротьби проти НАЗК

У справі щодо можливої корупції в НАЗК фігурують люди з Банкової, СБУ та нардеп. У матеріалах справи зафіксовано також хабар у розмірі 1 мільйон гривень від нардепа за підробку відомостей у декларації. Глава бюро та детективи НАБУ двічі направляли в САП клопотання про проведення слідчих дій, проте його відхиляли через нібито необґрунтованість.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram