Енергонезалежність накривається мідним тазом
Загрузка плеера...

У "Нафтогазі" заявили, що плани стосовно енергонезалежності "повільно, але впевнено накриваються тим самим тазом". Так дослівно охарактеризували ситуацію у прес-службі компанії.

В акціонерній компанії пояснили, що програма зі збільшення видобутку газу опинилась під загрозою через радянську бюрократичну систему. "Укргазвидобування", дочірнє підприємство "Нафтогазу", стикається з проблемами на рівні обласних чиновників. Йдеться про одержання дозволу на розробку родовищ у Полтавській області. В "Нафтогазі" зазначили, що Полтавщина – ключовий газоносний регіон країни, але за два роки "Укргазвидобування" одержало 54 відмови і не отримало жодного дозволу від місцевої облради.

"Укргазвидобування" закликало уряд втрутитись у ситуацію. На підприємстві підрахували, що через невчасну видачу дозволів та складність одержання необхідних документів у наступному році зможуть видобути 16 млрд кубометрів газу. Це на 500 млн кубів менше, ніж закладено в урядову стратегію. Втім, у компанії вважають, що зможуть повернутись до запланованих обсягів, якщо влада оперативно вирішить регуляторні проблеми.

Відзначимо, напередодні прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що до 2020 року Україна повинна збільшити обсяги видобутку газу до 20 мрлд кубометрів. Це, за словами голови уряду, дозволить державі стати енергонезалежною.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram