У ВРП заявили, що їх даремно звинувачують
Загрузка плеера...

Вища рада правосуддя назвала неприпустимими слова працівника Генеральної прокуратури Горбатюка, який заявив про зволікання суддів у "майданівських" справах.

Сергій Горбатюк очолює департамент спецрозслідувань ГПУ. Днями він заявив, що ВРП зволікає із розглядом скарг на дії суддів, які ведуть справи щодо злочинів під час Євромайдану. Горбатюк повідомив, що Вищій раді правосуддя вже передали скарги на 12 посадовців, які навмисне затягують судовий процес або виносять фігурантам надто м'які вироки. Крім того, представник Генпрокуратури додав, що ВРП тримає у себе звернення правоохоронців по півроку, хоча максимальний термін розгляду – півтора місяці.

У Вищій раді правосуддя заявили, що отримали близько 12 тисяч скарг, і весь цей масив матеріалів розглядають у передбачений законом порядок. ВРП зазначає, що першочергово розглядають дисциплінарні справи щодо суддів, які виносили рішення стосовно учасників Революції гідності у 2013-2014 роках.

У ВРП вирішили, що Генпрокуратура намагається підірвати авторитет судової влади, звинувачуючи суддів у зволіканнях. Правоохоронці поки не прокоментували заяву.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram