Нардеп Поляков звинуватив директора НАБУ в убивстві
Загрузка плеера...

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник може бути причетний до захоплення 125 га землі в Київській області та вбивства її законного власника. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Максим Поляков. Він також додав, що за фактом умисного вбивства громадянина Рожовця МВС відкрило кримінальне провадження.

Про це офіційно парламентарію повідомили у відповідь на депутатське звернення щодо незаконного заволодіння 125 га землі вартістю 500 млн дол. на території смт Козин Обухівського району Київської області.

Поляков зазначив, що "Рожовця, ймовірно, було вбито 25 лютого 2008 року. Його землею заволоділи колишній прокурор Київської області Юрій Гайсинський та директор НАБУ Артем Ситник".

Раніше народний обранець повідомляв, що нинішній директор антикорупційного бюро під час роботи у прокуратурі порушив кримінальну справу на Рожовця, який, на думку слідства, незаконно оформив 125 га землі. Через деякий час Рожовця вбили. Потім його справу було перекваліфіковано з убивства на самогубство.

Землю покійного переоформили на Юрія Гайсинського, одразу після його звільнення з прокуратури Київської області. Ситник також пішов із прокуратури й очолив адвокатську компанію Гайсинського.

За інформацією народного депутата, присвоєна земля досі належить людям, близьким до екс-прокурора.

Нагадаємо, що сам нардеп Поляков є фігурантом так званої бурштинової справи, через що був позбавлений Верховною Радою недоторканності.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram