Для "копа-вбивці" обрали присяжних
Загрузка плеера...

Здається, всі вже й забули про справу патрульного поліцейського Сергія Олійника, якого звинувачують у перевищенні службових повноважень. Втім, розгляд провадження все ще триває, і у ньому навіть спостерігається певний прогрес. Зокрема, Голосіївський районний суд Києва нарешті затвердив склад суду присяжних, який виноситиме співробітнику МВС вирок.

До колегії увійшли двоє професійних суддів, троє основних присяжних та двоє запасних, потрібних на випадок чийогось відсторонення чи відмови. Наступне засідання призначене на 16 січня 2018 року. Тоді прокурор має почати зачитування обвинувального акту.

Нагадаємо, що Сергій Олійник брав участь у погоні за автомобілем BMW, що сталася 7 лютого 2016 року. У машині перебували троє п’яних чоловіків та неповнолітній хлопець, у якого влучила куля. За версією слідчих, поліцейський вистрілив вже після зупинки транспортного засобу. Внаслідок вогнепального поранення 17-річний пасажир загинув. Олійника активно захищали міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та тодішня очільниця Нацполіції Хатія Деканоїдзе. Саме справа проти "копа-вбивці" сприяла появі ініціативи щодо "презумпції правоти" правоохоронців, яка, на щастя, так і не була втілена у життя.   

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram