Компанія "Укроборонпрому" обслуговуватиме танки з ЄС
Загрузка плеера...

Державне підприємство України "СпецТехноЕкспорт" почне співпрацю з Європою. "СпецТехноЕкспорт" входить до складу концерну "Укроборонпром". У компанії повідомили, що виграли урядовий тендер європейської країни на поставку комплектуючих до танків Т-72. Умови участі були подібні до української системи держзакупівель Prozorro.

Українське державне підприємство повинне обслуговувати броньовану техніку радянського зразка, що залишилась на озброєнні країн ЄС. У компанії не повідомляють, хто саме з членів Євросоюзу зацікавився українською оборонною промисловістю. Деталі контракту також не розголошують. Україна має розпочати поставку деталей вже цього року. Зараз існує домовленість про надання послуг до 2019 року.

Півтора роки тому Україна приєдналася до угоди Світової організації торгівлі, отримавши можливість брати участь у державних закупівлях 45 країн. Це США, Японія, Корея, Канада та країни Євросоюзу. "СпецТехноЕкспорт" похизувався, що став першою українською компанією, яка виграла тендер на цих умовах.

Нагадаємо, наприкінці жовтня правоохоронці обшукали державне підприємство. Керівників "СпецТехноЕкспорту" підозрюють у розкраданні 198 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram