Roshen оплатив лише чверть "театру-труни"
Загрузка плеера...

Мало кому з киян та гостей столиці подобається новий фасад "Театру на Подолі", який порівнюють з труною. Проте є люди, згодні миритися з руйнуванням історичного обрису Андріївського узвозу лише з однієї причини: мовляв, це подарунок місту від корпорації "Roshen". А дарованому коню, які відомо, у зуби не дивляться.

Втім, виявляється, що меценатство президентської кондитерської імперії – брехня заради дешевого піару. Оскільки реконструкція театру почалася ще на початку "нульових", кошти на неї впродовж 15 років виділялися виключно з бюджету міста. Журналісти проаналізували документацію за увесь цей період і підрахували, що загальна сума фінансування склала 104 мільйони гривень. Roshen долучилися лише два роки тому і їх внесок склав 174 мільйони. У національній валюті перевага на боці дітища Петра Порошенка. Проте з урахуванням коливань курсу долара Київ витратив на театр 17,5 мільйонів американських "зелених", в той час як Roshen – лише 6,8 мільйона. Тож насправді три чверті ремонтного кошторису були узяті з кишень платників податків. Тож про який "подарунок" може йти мова?

Що цікаво, під час розслідування журналісти виявили брак великої кількості звітних документів щодо театру, датованих раніше 2014 року. У владних кабінетах їм пояснили, що папери було втрачено під час Революції Гідності. Який вдалий "збіг обставин" для тих, хто хотів приховати справжню вартість реконструкції!    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram