У Мінінфраструктури заявили про тендерні махінації
Загрузка плеера...

Щонайменше останні півтора року суспільство вимушене спостерігати постійне протистояння між Міністерством інфраструктури та підконтрольними йому підприємствами. Конфлікти спалахували і з керівництвом "Укрзалізниці", і з директором аеропорту "Бориспіль", і з начальниками "Укравтодору".

Нового удару непокірним відомствам завдав Моніторинговий комітет Міністерства у сфері ефективності використання державних коштів та майна. Його голова Дмитро Остапчук озвучив вражаючі дані щодо махінацій під час закупівель. Виявляється, тендерна діяльність підприємств лише з травня цього року потенційно завдала бюджетові збитків на 6,5 мільярдів гривень. Тобто, кожна дванадцята гривня, виділена на фінансування діяльності Мінінфраструктури, була витрачена нецільовим чином.

Пан Остапчук обіцяє, що буде проведене внутрішнє розслідування, а на винних подадуть заяви до Національної поліції та НАЗК. Виникає тільки одне питання: невже за минулі півроку у Міністерстві не помічали порушень? І чому цифри вирішили озвучити саме зараз?

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram