Єврокомісар не підтримав ентузіазм Клімкіна
Загрузка плеера...

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що стосунки України і ЄС не повинні обмежуватись рамками програми Східного партнерства.

Очільник МЗС стверджує, що виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС не повинне бути технічною справою. Асоціація, на думку Клімкіна, має стати політичним пріоритетом для партнерів з Євросоюзу. Про це урядовець написав на своїй сторінці у Twitter.

Поки Павло Клімкін стверджує, що співпраця з ЄС не повинна обмежуватись так званим "Східним партнерством", європейські політики зазначають, що навіть розширення цієї програми сьогодні не на часі. Єврокомісар Йоганнес Ган заявив, що ЄС виконав усі свої зобов'язання перед Україною, Грузією та Молдовою, підписавши Угоду про асоціацію і лібералізувавши візовий режим.

Єврокомісар вважає, що впродовж кількох років країни повинні працювати, щоб виконати усі вимоги домовленостей з ЄС. Заяви про швидке поглиблення співпраці Ган назвав спекулятивними.

Перед цим голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі також досить скептично висловився щодо темпів перспектив зближення України і Євросоюзу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram