Нерівність у зарплатні жінок та чоловіків, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

У Кабміні визнали, що середня зарплатня жінок складає 80% від середньої оплати праці чоловіків. Журналісти NewsNetwork запитали у киян "Чи помічали Ви, що жінки отримують менше?"

І ось які відповіді ми отримали.

Людмила, жителька Києва:

"Звичайно помічала. Десь читала в історії, що так було заведено, що чоловіки – це годувальники сім’ї. А жінки тоді мало працювали. З тих пір, певно, нічого не змінилося. Хоча зараз жінки також багато працюють і годують сім’ї, підіймати дітей. Тому варто переглянути питання за принципом чоловік-жінка, а оплачувати роботу, виконані завдання, витрачений час". 

Іванна, жителька Києва:

"Нет, не замечала. Согласно своей должности зарплата. Если мужчина и женщина занимали одинаковую должность, зарплата была одинаковая".

Христина, жителька Києва:

"Нет, честно говоря, такого не замечала. Я сталкивалась только с тем, что разработчики и программисты получают больше, чем девушки. Потому что девушки либо такого уровня не достигли, либо у них другие профессии".

Галина, жителька Києва:

"Нет, впервые такое слышу. У меня зарплата больше, чем у мужчин, поэтому меня всё устраивает".

Дмитро, жителька Києва:

"Не сказал бы. У нас у всех права равные. Работая тем же бухгалтером, мужчина и женщина будут получать одинаковые суммы. В сфере обслуживания так же".

Владислав, житель Києва:

"Мабуть, помічав. Зараз всі нормальні люди отримують зарплатню за те, скільки роблять. Ті жінки, які працюють багато, можуть отримувати більше, ніж чоловіки. Просто є такі спеціальності, де жінки отримують менше. І люди, які отримують менше, вони з цім згодні. А так, щоб люди працювали на одній позиції і отримували більше чи менше – такого не помічав".

Вадим, житель Києва:

"Я прямо такой разницы не замечал. Если честно, мне кажется, что это всё зависит не от должности или пола. Зарплату должны начислять по опыту работы и знаниям, а не зависимо от полового признака".

Дмитро, житель Києва:

"Не помічав. Я вважаю, що і чоловіки, і жінки повинні отримувати однакову зарплатню".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram