Насіров розкрив таємницю картатої ковдри
Загрузка плеера...

Картату ковдру відстороненому голові державної фіскальної служби підкинули детективи національного антикорупційного бюро України. Цією сенсаційною заявою Роман Насіров вперше за багато місяців нагадав про себе на спільній зі своїми адвокатами прес-конференції.

Роман Насіров, відсторонений голова Державної фіскальної служби України:

"Детективи НАБУ на чиєсь замовлення фактично підло скористалися моїм тяжким станом на той час, коли я був під дією ліків для того, щоб позбавити мене можливості юридичного захисту. Я думаю, багато вже чуло розмови керівництва НАБУ, де вони фактично підтверджують, що одіяло і все інше було підкинуто, зрежисовано і так далі. На жаль, те, що ми маємо зараз, – це не зовсім той орган, якого ми всі бажаємо. А якусь дешеву піар-агенцію, яка робить замовні шоу".

Насіров також пред’явив громадськості 70 томів документів захисту. Матеріали обвинувачення, за його словами, містяться у 240-ка томах.

Нагадаємо, відстороненого від посади головного фіскала підозрюють у перевищенні службових обов’язків. За інформацією НАБУ, збитки державі від такої діяльності склали близько 2 млрд гривень.

Насіров усі ці звинувачення відкидає. Він вважає, що детективи у своїй роботі послуговуються "радянськими" методами.

Роман Насіров, відсторонений голова Державної фіскальної служби України:

"Вони просто діють методами радянського НКВС. Мабуть ті хлопці, які там працюють, передивилися старих фільмів і вирішили що так буде легше працювати. Ще раз хочу сказати: ніяких доказів моєї вини у НАБУ нема і не може бути. Це одіяло, мабуть, єдине, що вони намагалися пред’явити мені як доказ моєї вини".

Насіров заявив, що буде захищатися до останнього у європейських судах. Наступного тижня його справа розглядатиметься українськими служителями Феміди.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram