Міністр підтверив нерівність жінок і чоловіків
Загрузка плеера...

В Україні заробітна плата жінок і чоловіків неоднакова. Представниці слабкої статі отримують 80% від зарплати чоловіків. Про це на першому Українському жіночому конгресі заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

Павло Розенко, віце-прем’єр-міністр України:

"Перше півріччя 2017 року показало нам, що середньомісячна зарплата жінок становить лише 80% середньомісячної зарплати чоловіків. Безумовно, ми бачимо певне покращення, адже попередні роки цей відсоток становив 70".

Розенко пов’язав підйом рівня середньої зарплатні жінок в Україні зі зростанням мінімалки до 3200 грн. Однак міністр не уточнив, що конкретно робить чинний уряд для вирівнювання ситуації.

Павло Розенко, віце-прем’єр-міністр України:

"Очевидно, що нам є над чим працювати. Адже ми чудово розуміємо, що питання оплати праці дуже тісно пов’язане з соціальним захистом родини вцілому, в тому числі і з майбутнім пенсійним забезпеченням жінок, адже менші заробітні плати вподальшому відображаються на розмірах пенсії, що понижує їх рівень соціального захисту".

Віце-прем’єр додав, що Кабмін надалі працюватиме над забезпеченням належних умов праці і рівня зарплати для жінок та чоловіків. Якусь конкретну дату, коли з'являться результати цієї роботи, урядовець не назвав.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram