Кива звинуватив профспілки у розкраданні
Загрузка плеера...

Радник міністра внутрішніх справ Ілля Кива повідомив, що з України втік голова Федерації профспілок України Григорій Осовий. Радник голови МВС стверджує, що Осовий поїхав до Греції, адже боїться арешту за участь у розкраданні.

Кива повідомив, що йдеться про продаж приватним особам об'єктів нерухомості, що належали приватному акціонерному товариству. Це пансіонати, бази відпочинку, готелі та ресторани. При цьому вартість майна була значно нижче ринкової. Кива навів кілька прикладів. Так, корпус пансіонату у Світловодську оцінили в 1, 15 млн грн. Пансіонат на Буковині обійшовся мешканцю Чернівців всього у два мільйони.

Радник міністра внутрішніх справ заявив, що цих фактів достатньо для відкриття кримінального провадження. Кива повідомив, що у Федерації профспілок знищують документи, які можуть підтвердити оборудки керівництва.

Тим часом ЗМІ повідомили, що у МВС поки немає інформації стосовно Григорія Осового. На сайті Федерації профспілок зазначено, що керівник організації перебуває у Греції з робочим візитом і повернеться після 25 листопада.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram