Набув чинності закон про гастролі артистів з РФ
Загрузка плеера...

В Україні набув чинності закон про порядок проведення гастролей російських артистів. Відтепер усіх виконавців з РФ повинні узгоджувати зі Службою безпеки України.

За місяць до можливого в'їзду організатор концерту повинен надіслати запит до СБУ, надавши інформацію про запрошених артистів. Це ім'я, дата народження, приналежність до творчих колективів тощо. Крім того, звернення має містити детальну інформацію і про організатора. Правоохоронці відзначили, що запити можна надсилати електронної поштою.

В СБУ впродовж 10 днів повинні перевірити, чи має ця людина право на перетин кордону і чи не належить виконавець до списку порушників. Договір з артистами можна укладати лише після резолюції Служби безпеки.

Щоправда, силовики попереджають, що причини для недопуску виконавців можуть виникнути і у період після перевірки.

Організаторам заходів, які не дотримуватимуться цих правил, загрожують штрафи. Максимальний розмір стягнення – сто мінімальних зарплат (320 тис. грн).

Нагадаємо, після того, як Україна не пустила на "Євробачення" російську співачку Самойлову, Європейська мовна спілка змінила правила конкурсу і тепер не дозволяє відправляти на нього артистів, яким заборонений в'їзд на територію країни-господаря.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram