Українці назвали проблеми, які їх хвилюють найбільше
Загрузка плеера...

Зростання цін і низький рівень зарплат та пенсій більшість українців вважають найважливішими соціально-економічними проблемами.

Михайло Міщенко, соціолог:

"Зростання цін, таку відповідь дали 37% опитаних. Низький рівень зарплат та пенсій – 36%, безробіття – 27%, високі комунальні тарифи також 27%.

За результатами соціологічного опитування, яке проводилося серед 20-ти тисяч громадян із 28 жовтня по 14 листопада, ці проблеми потребують негайного вирішення.

Михайло Міщенко, соціолог:

"Зростання цін турбує українців незалежно від рівня їхніх доходів. Тобто, люди з високими доходами і з низькими доходами приблизно однаково називають цю проблему. Хоча низький рівень зарплат та пенсій все ж частіше турбує людей із низькими доходами. Високі тарифи на комунальні послуги також більше турбують людей із більш низькими доходами".

Соціально-економічні проблеми хвилюють громадян не менше, ніж ситуація на сході України – її вважають найбільшою проблемою, яка потребує негайного вирішення 51% опитаних. Корупцію у владі та високу вартість і низьку якість медичних послуг значна частина населення також зарахувала до найактуальніших проблем. Тиск на бізнес із боку правоохоронців та недостатній рівень свободи та демократії вважають проблемами тільки 1,7% громадян.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram