У вибухах на артскладах у Калинівці знайшли винного
Загрузка плеера...

Прокурори назвали винного у вибухах на артилерійських складах у Калинівці. Ним виявився майор військової частини, ім'я якого поки не розголошують.

Як повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, було встановлено, що офіцер неналежно виконував свої службові обов'язки зі здійснення контролю за станом пропускного режиму на території частини.

Саме через недбалість та неуважність військового, працівники одного приватного підприємства змогли перемістити заборонені легкозаймисті речовини та пожежонебезпечні предмети на місця, де зберігалися боєприпаси до танкових гармат.

За те, що офіцер дозволив стороннім потрапити на територію частини у день, коли там сталася пожежа, його оштрафували на 2 тис 465 грн.

Нагадаємо, 26 вересня поблизу неподалік від Вінниці вибухнули військові артилерійські склади. Через пожежу з району події було евакуйовано понад 30 тисяч людей.

За інформацією представників Міноборони, вогонь знищив боєприпасів орієнтовно на 800 млн доларів, не враховуючи інші збитки. А от винного в цьому офіцера оштрафували менше ніж на сто доларів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram