"Укртелеком" відмовляється від телеграм
Загрузка плеера...

Оператор фіксованого зв'язку "Укртелеком" із 1 березня 2018 року припинить надання послуг телеграфного зв'язку через низький попит на послугу.

Про це йдеться в оголошенні, яке компанія опублікувала в газеті "Урядовий кур'єр".

Зокрема, у повідомленні зазначено, що "будуть припинені прийом, обробка і передача на доставку телеграм усіх видів і категорій".

Таке рішення було прийнято через скорочення кількості відправлених телеграм, непридатність обладнання та відсутність його підтримки з боку виробників.

В "Укртелекомі" наголосили, що послуга передачі телеграм є збитковою, доходи щороку знижуються щонайменше вдвічі і не перевищують витрати. Так, за словами оператора зв'язку, у 2015 році було відправлено близько 350 тис. телеграм, наступного року – 100 тис, а цьогоріч тільки близько 10 тис на квартал.

У компанії уточнили, що переважна більшість такого роду повідомлень відправляється в робочі дні, тому з грудня 2017 року і протягом трьох місяців змінюється графік прийому і доставки. Відтепер неділя та всі святкові дні будуть вихідними, а в будні офіс працюватиме із 8 до 19:00.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram