У Полтаві побили суддю, що вела справу проти мера
Загрузка плеера...

У Полтаві побили суддю Жовтневого райсуду Ларису Гольник. Двоє невідомих напали на жінку та її чоловіка просто посеред міста. Чоловіки були озброєні трубами та гумовими кийками. Нападники приховували свої обличчя.

Чоловіки, які атакували подружжя, не пояснили своїх мотивів і втекли з місця подій до прибуття поліції. Лариса Гольник відзначила, що правоохоронці приїхали до них лише через 40 хвилин. Жінка отримала черепно-мозкові травми, її чоловік отримав травми ніг.

Напад на суддю пов'язують із її професійною діяльністю. Вона вела справу проти міського голови Полтави Олександра Мамая. Минулого року Лариса Гольник заявила, що мер міста пропонував їй хабар, і оприлюднила відповідне відео. За розслідування цього факту взялось Національне антикорупційне бюро.

Подружжя заявило, що НАБУ має якнайшвидше завершити розслідування. Крім того, Гольник та її чоловік стверджують, що влада повинна припинити покривати полтавську мафію. Родина хоче звернутись до правоохоронців і попросити про супровід.

Представництво міжнародної антикорупційної організації Transparency International заявило про неприпустимість таких розправ над викривачами корупції.

У поліції інцидент кваліфікували як хуліганство. За фактом побиття судді відкрили кримінальне провадження.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram