Українці не готові протестувати на масових акціях
Загрузка плеера...

Майже 60% українців не підтримують проведення масових акцій протесту. За результатами великого опитування, яке проводили чотири соціологічні компанії серед 20 тисяч громадян, новий Майдан підтримує тільки 22% респондентів, але особисто брати в ньому участь ці люди не готові. Погодилися вийти на нові масові акції протесту лише 9% українців. Водночас більшість опитаних вважає ситуацію в країні нестабільною.

Олексій Антипович, соціолог:

"Про стабільність в Україні говорить лише 6% опитаних нами респондентів, майже 70% говорить про напружену ситуацію в країні. І кожен п’ятий, близько 20%, говорять про вибухонебезпечну ситуацію в країні".

Щодо акції протесту, яка відбувається зараз під Верховною Радою, то на її підтримку висловились лише близько 7% респондентів.

 Олексій Антипович, соціолог:

"Кожен шостий, близько 15% взагалі не інформований про неї, але трошки менше 60% взагалі не підтримує цю акцію. Питання, можливо, в лідері. Питання, можливо, в цілях цієї акції. Але назагал нинішні події під Верховною Радою переважною більшістю опитаних нами українців не підтримуються".

Згідно з результатами опитування, українці не готові миритися із ситуацією, яка склалася в державі, але протестувати проти цього готові не на майданах. Тобто громадяни змінюють вподобання у формах протестної активності.

Олексій Антипович, соціолог:

"Перш за все, це участь у виборах. Це беззаперечний лідер – 60%. Про підписання різних петицій чи звернень говорить близько чверті респондентів. Про учать у акціях протесту різного плану – 10%. Участь в акціях громадянської непокори (Майдану) говорить 5% опитаних нами респондентів". 

Дослідження проводилося в усіх регіонах України, окрім тимчасово окупованих територій, із 28 жовтня до 14 листопада серед громадян віком від 18-ти років.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram