НКРЕКП не працює, але хоче змінити закон
Загрузка плеера...

У Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, заявили, що для стабілізації їх роботи можуть знадобитися зміни у законодавстві. Зараз робота Нацкомісії заблокована, НКРЕКП десять днів поспіль не може зібрати кворум. Проблема викликана хворобою одного з членів комісії.

Очільник НКРЕКП Дмитро Вовк зазначив, що у комісії давно усвідомлювали ризик відсутності кворуму. За словами Вовка, значну кількість важливих рішень вже встигли прийняти. Втім, експерти вважають, що зупинка роботи НКРЕКП може призвести до підвищення тарифів на електроенергію.

Через відсутність кворуму Нацкомісія перенесла розгляд цін. Справа в тому, що за формулою "Роттердам+" у тариф закладають вартість вугілля на біржі за попередній рік. А оскільки ціни на паливо зростали, то, чим пізніше Нацкомісія почне розгляд, тим більшу вартість доведеться закладати у тариф. Відсутність кворуму пов'язують з політичними конфліктами.

Відзначимо, зараз відбувається ротація – призначення нових членів Нацкомісії. Кандидатів обиратимуть на конкурсній основі. Щоправда, порядок проведення конкурсу поки не затвердили.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram