Ситник каже, що держтаємницю не розкривав
Загрузка плеера...

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заперечив звинувачення щодо розголошення ним державної таємниці або інших закритих відомостей. Про це чиновник повідомив на засіданні антикорупційного комітету Верховної Ради 22 листопада.

Ситник підтвердив факт спілкування з журналістами у форматі офрекордз, але заперечив розголошення інформації, яка не має публічного доступу.

На його думку, причиною виникнення цього так званого скандалу є дії деяких політсил, які ведуть через ЗМІ велику роботу, щоб дискредитувати НАБУ в очах міжнародних партнерів.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за фактами можливого розголошення директором НАБУ Артемом Ситником відомостей, які можуть містити держтаємницю.

Минулого тижня в мережі з'явився аудіозапис розмови з головними редакторами кількох видань, на якому людина, з голосом схожим на Ситника, розповідала деталі кримінальних проваджень. зокрема, розкривала інформацію, пов'язану зі справою екс-прокурора сил АТО Костянтина Кулика.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram