Мінгареллі заявив, що в України мало шансів
Загрузка плеера...

Голова Представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що Київ може втратити 600 млн євро, які ЄС обіцяв надати у якості фінансової допомоги. Це пов'язано з тим, що Україна досі не виконала основні вимоги партнерів. Це зняття заборони на експорт лісу, впровадження автоматичної системи перевірки декларацій, перевірка інформації про бенефіціарів, а також прийняття закону про кредитний реєстр Нацбанку.

Крім того, Хюг Мінгареллі заявив, що Києву поки що рано думати про приєднання до Шенгенської зони. Так само мало перспектив на те, щоб Україну приймуть до митного союзу країн ЄС.

Мінгареллі пояснив, що спершу Україна має привести економічні норми і стандарти у відповідність до європейських. Представник ЄС вважає, що для цього Києву знадобиться надто багато часу та ресурсів. На думку європейського політика, така робота точно триватиме довше, ніж п'ять років. Мінгареллі додав, що певний час треба буде витратити на те, щоб усі українські підприємства засвоїли нові правила і змінили формат роботи.

З візовими правилами ситуація інша. У представництві ЄС зазначили, що країни Шенгенської зони зараз потерпають від напливу мігрантів і тероризму, і долучення ще однієї країни-партнера лише ускладнить ситуацію.

Голова представництва ЄС знайшов і позитив. Мінгареллі відзначив, що ІТ-спеціалісти України мають шанси вийти на цифровий ринок.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram