Головні події 22-23 листопада
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 22-го до ранку 23 листопада 2017 року:

Вибухи у Калинівці пояснили недбалістю

Військова прокуратура офіційно повідомила, що причиною вибухів у Калинівці стала службова недбалість. Суд оштрафував начальника режимної служби, який допустив, щоб на склад пронесли легкозаймисті предмети.

У Франції затримали можливих терористів

У Франції затримали шістьох осіб, яких підозрюють у підготовці теракту під час різдвяного ярмарку у Реймсі. У затриманих знайшли зброю. Операцію провели також у департаментах Об і Ардени.

Два університети засудили декомунізацію

Східноєвропейський університет ім. Лесі Українки та Донецький національний університет ім. Василя Стуса виступили проти декомунізації. Заклади надали свої висновки у відповідь на запит Конституційного суду, де розглядають подання щодо закону про декомунізацію.

Саудівська Аравія відпустить принців

Влада Саудівської Аравії погодилась відпустити затриманих принців, якщо вони віддадуть частину своїх активів. ЗМІ поширили інформацію, ніби членів королівської родини і міністрів катують працівники приватної американської військової компанії.

У Полтаві побили суддю

У Полтаві побили суддю Жовтневого райсуду Ларису Гольник. На жінку та її чоловіка напали невідомі у масках. Гольник пов'язує напад зі своєю професійною діяльністю. Минулого року вона вела справу проти мера міста Олександра Мамая.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram