Метро на Троєщину стає реальністю
Загрузка плеера...

Міський голова Києва Віталій Кличко і заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо будівництва четвертої лінії метро у столиці України. Про це повідомила прес-служба Київської міської адміністрації.

Згідно з повідомленням, угода передбачає створення робочої групи із українських та китайських фахівців, яка розробить оптимальні технічні та фінансові рішення для реалізації проекту.

Також у прес-службі зазначили, що вартість будівництва оцінюють у 2 мільярди доларів. При цьому 85% від прогнозованої вартості планують забезпечити за рахунок кредиту від китайців.

Сам проект передбачає спорудження гілки від Жулян на Троєщину з 13-ма станціями, загальна протяжність складе майже 18 км. Також побудують пересадочну лінії протяжністю 1 км між кільцевою електричкою та новою гілкою метро.

Кличко пообіцяв, що на будівництво піде максимум 5 років. Він також нагадав, що міська влада веде переговори з німецькими інвесторами щодо добудови Подільсько-Воскресенського мосту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram