Одеські газовики списали з лічильників 15 мільйонів
Загрузка плеера...

На Одещині чиновники розкрадали природний газ, допомагаючи підприємцям економити на оплаті комунальних рахунків.

В СБУ повідомили, що посадовці місцевого газового підприємства змовились з власниками промислових об'єктів і допомагали їм формально зменшувати кількість спожитого газу. Для цього на газових мережах встановлювали фальсифіковані саморобні лічильники, які відображали потрібні обсяги споживання газу. За свої послуги чиновники отримували грошову винагороду від підприємців.

Правоохоронці стверджують, що така система працювала з 2016 року. Лише цього року через дії чиновників з газових мереж викрали паливо загальною вартістю 15 мільйонів гривень.

Під час встановлення чергового фальсифікованого лічильника працівники СБУ затримали трьох осіб. Інших учасників оборудок ще встановлюють. У фігурантів провели обушки. Проти посадовців відкрили кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем.

Відзначимо, заборгованість комунальних компаній та промислових підприємств перед "Нафтогазом" перевищує 29 млрд грн. Борги комунальників становлять 90% цієї суми. У "Нафтогазі" заявили, що з 1 грудня підвищать тарифи на газ для промисловців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram