Викрадення автівки: у Києві друзі підставили копа
Загрузка плеера...

У столиці затримали 22-річного поліцейського Дениса Меланича, який приїхав "вирішити питання" своїх друзів, які роз'їжджали на викраденій автівці. Про це поінформував "Київ оперативний" на своїй сторінці у Facebook.

"Близько 18:30 до нас звернувся читач, який повідомив, що бачить викрадене авто BMW і прямує за ним на Софіївській Борщагівці. Через десять хвилин авто вже було заблоковано на АЗС "ОККО" місцевими активістами – Русланом і Миколою. Ще через пару хвилин на місце приїхав патруль поліції. Зв'язались із слідчим Голосіївського райвідділу, який веде це провадження", - йдеться в повідомленні.

Двоє затриманих молодиків спочатку стверджували, що купили автівку, але згодом їхні свідчення змінилися. Хлопці заявили, що взяли автомобіль у співробітника Головного управління поліції Дениса Меланича.

Виявилося, що правоохоронець у свої 22 роки вже працював у Деснянському управлінні поліції та у Головному управлінні. Наразі готувався переходити до Міністерства.

Правопорушники із краденого авто зателефонували Меланичу, аби той приїхав і вирішив їх питання. У підсумку стражі порядку затримали усіх трьох.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram