Маніпуляції з інфляцією вдарять по кишені громадян
Загрузка плеера...

Нереальний показник інфляції на рівні 7% міг бути закладений урядом у проект Державного бюджету на наступний рік навмисно. За словами експертів, враховуючи заплановану девальвацію гривні, інфляція у 2018-му році буде вдвічі більшою.

Віктор Скаршевський, економічний експерт:

"Если посмотреть на макропрогноз, на котором правительство разработало проект бюджета на следующий год, то там уже заложена инфляция не 7%, а 12-14%. То есть, она будет приблизительно такая же, как и в этом году".

Таким чином, проект Держбюджету-2018 фактично планує подальше збідніння українців, особливо соціально незахищених верств населення.

Віктор Скаршевський, економічний експерт:

"Тут такой есть маленький нюанс. Особенно он касается беднейших слоев населения Украины: чем меньше закладывается инфляция на следующий год, тем меньше индексируются социальные стандарты на следующий год. То есть, людям проиндексируют на 7%, а по факту должны были на 12-14%. Опять элемент антисоциальной политики".

Іще одним ризиком проекту державного кошторису економісти називають статтю доходів від приватизації у 22,5 мільярди гривень. За словами спеціалістів, вона не може бути виконана й уряду доведеться шукати додаткові гроші, щоб закрити цей дефіцит.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram