В Україні значно знецінилася праця освітян
Загрузка плеера...

Українських педагогів вважають найбіднішими в Європі. Незважаючи на підвищення посадових окладів педагогічних працівників упродовж останніх років, рівень учительської зарплати залишається найнижчим серед пострадянських країн.

Про це заявив голова Профспілки працівників освіти й науки Георгій Труханов під час зустрічі прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з лідерами профспілок.

Труханов наголосив, що у проекті Держбюджету на 2018 рік наявна невідповідність видатків на галузь освіти. Не виконуються і гарантії щодо оплати праці освітян, які передбачені законом "Про освіту". На жаль, сьогодні в Україні праця педагогів так і не має належної підтримки у фінансовому плані.

Голова профспілки освітян додав, що "фактично на місцях не виплачуються надбавки за престижність праці, а подекуди їх виплачують у розмірі від 1 до 10 відсотків".

Володимир Гройсман наприкінці зустрічі заявив, що "закладені урядом на 2018 рік показники зростання відносно невеликі, але за умов впровадження реформ, у тому числі реформ в освіті та охороні здоров’я, вони можуть бути збільшені".

Нагадаємо, нещодавно Україну сколихнув скандал довкола вчительки із Закарпаття Віолетти Македон, яка виїхала до Великобританії працювати доглядальницею.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram