ЄС не планує говорити про "план Маршалла"
Загрузка плеера...

Євросоюз не планує розглядати так званий "план Маршалла" для України на саміті Східного партнерства, що відбудеться у Брюсселі 24 листопада. Проте можливості надання фінансової допомоги все ж будуть внесені до порядку денного. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на представників ЄС.

Стратегію фінансової підтримки, яку ще називають "планом Маршалла", розробили литовські політики. Програма передбачає перерахування Україні 50 млрд євро впродовж 10 років. Гроші мають спрямувати на підтримку малого і середнього бізнесу. До проекту планували залучити інвесторів зі США та Європи. Втім, після презентації стратегії єврокомісар Йоганнес Ган заявив, що скептично ставиться до такого плану. Політик відзначив, що не довіряє Україні через високий рівень корупції та низький рівень привабливості для бізнесу.

Європейські політики заявили, що вони мають альтернативу для України. В ЄС зазначили, що готові запропонувати Україні долучитись до Європейського зовнішнього інвестиційного плану. Ця програма також спрямована на підтримку бізнесу і передбачає можливість залучення приватних інвестицій.

Відзначимо, впродовж трьох років Україна вже отримала від Євросоюзу 12 млрд євро макрофінансової допомоги.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram