Міносвіти допомагатиме абітурієнтам через Facebook
Загрузка плеера...

Міністерство освіти й науки України повідомило про створення тематичної групи у Facebook для абітурієнтів 2018 року.

Члени тимчасової комісії, яка проводила аудит вступної кампанії 2017 року, зауважили, що абітурієнти дуже часто запитували про спецумови вступу, систему пріоритетності заяв, додаткових балів, коефіцієнтів та пільгових умов прийому.

Відтак було вирішено, що створення групи у соцмережі є важливим, адже таким чином вдасться зменшити кількість звернень такого роду.

У МОН переконані, що платформа на базі Facebook допоможе покращити комунікацію між вступниками та приймальними комісіями у вузах. Фахівці впорядкують інформацію про вступ, розіб'ють її на блоки найбільш актуальних питань-відповідей та розмістять на одному ресурсі.

Варто зазначити, що причиною аудиту та рішення створити групу у соціальній мережі стали збої в роботі Єдиної державної електронної бази з питань освіти у 2017 році. Тоді система працювала з перебоями, "зависала" через великий наплив вступників. При цьому була анулювана інформація 40 тисяч абітурієнтів і їм довелося реєструватися по-новому. Крім того, невідомим чином змінилися бали деяких абітурієнтів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram